Windy dla osób z niepełnosprawnością

Osoby z niepełnosprawnością ruchową na co dzień napotykają olbrzymie bariery architektoniczne, jakimi są na przykład schody. Zarówno w urzędach czy innych obiektach użyteczności publicznej, a także sklepach są to trudności nie do pokonania na przykład dla osoby na wózku elektrycznym. Dlatego tak ogromne znaczenie ma przystosowanie budynków do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przykładem mogą być windy dla niepełnosprawnych, które da się zamontować w już istniejących budynkach.

 

Proste usprawnienie- ogromna korzyść

Nowoczesne windy dla niepełnosprawnych zajmują naprawdę niedużą powierzchnię, którą stanowi jedynie obszar szybu, dzięki któremu osoby z niepełnosprawnością mogą bez pomocy innych dostać się na wyższe kondygnacje budynku. Znajdują one swoje zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Z powodzeniem można je wykorzystać również w blokach. Oczywiście taka modernizacja to pewna inwestycja, która musi być podjęta przez przedsiębiorcę, jednakże oznacza ona możliwość korzystania z danej placówki przez każdego, nie tylko osoby pełnosprawne.

Wielu właścicieli restauracji czy też gabinetów lekarskich zdecydowało się na takie usprawnienie, co jest ogromnym ukłonem w stronę klientów, którzy takiego udogodnienia potrzebują do normalnego funkcjonowania. Windy dla niepełnosprawnych są montowane przez specjalistyczne firmy (jak Lifts4U), które nie tylko zajmą się przystosowaniem budynku, ale także doborem najbardziej optymalnego rozwiązania dla konkretnego obiektu. Później firmy zajmujące się montażem wind oferują również niezbędne konserwacje i naprawy w razie potrzeby. 

Warto przeczytać

02.06.2016

Jak pielęgnować twarz?

Po pierwsze: Wzmacniaj naturalną barierę ochronną skóry, stosując dobrej jakości kosmetyki nawilżające. Szczególnie kremy, zawierające nienasycone kwasy tłuszczowe...

17.06.2016

Kiedy zacząć biegać?

W dzisiejszych czasach zdrowy tryb życia jest coraz bardziej popularny. Na skutek tego coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z bieganiem. Niestety dużym problem stanowi niewystarczająca wiedza biegowych nowicjuszy.

08.06.2016

Zamek w Ogrodzieńcu

Nie wiesz gdzie się wybrać na wakacje? Wybierzcie Ogrodzieniec - wspaniałe widoki oraz oczywiście popularny zamek.

Czy wiedziałeś?

Polecamy

#partnerzy #reklama

steam-system http://www.aquapol.pl/blog/iniekcja-warunki-i-mozliwosci-zastosowania-iniekcji/ NetJoker fotografia ślubna w Lublinie

Upominki reklamowe

#firma #biznes

To nie jest tajemnica, że zintensyfikowana promocja wpływa na wzrost sprzedaży. Tym samym warto dołożyć wszelkich starań, aby zwielokrotnić zyski swojej firmy. Wśród naprawdę szerokiej gamy rozwiązań pozwalających dotrzeć do klienta należałoby wyróżnić upominki reklamowe. Pod tym określeniem kryją się drobne podarunki wręczane kontrahentom.